Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Засідання районного методичного об'єднання вихователів старших груп

20 лютого в дошкільному підрозділі КЗ «Великопроходівський ліцей» відбулося районне методичне об'єднання вихователів старших груп на тему: «Формування пізнавального інтересу у дошкільників при ознайомленні з живою та неживою природою в процесi пошуково-дослідницької діяльності». Під час заходу учасники переглянули інтегроване заняття  (ознайомлення з природою з елементами пошуково-дослідницької та зображувальної  діяльності) з дiтьми старшого дошкiльного вiку на тему: «Подорож до пісочної країни»,  під час якого діти працювали в колективі знайомлячись з властивостями піску, проводили досліди, експериментували та долучилися до малювання піском. На занятті панувала атмосфера позитивного настрою, діти поринули у загадковий світ природи. Вихователі представили реалізацію спiльного плану наступності між дошкiльною та початковою освiтою, відповідність Базового компонента дошкільної освіти віковим особливостям дітей старшого дошкільного віку та вимогам концептуальних засад реформування Нової української школи. Також вихователі ознайомилися з розвиваючим середовищем групових кімнат та наповненням ігрових осередків, а саме мiнi-лабораторiї  «Чомучки» та куточками живої природи, що створені для проведення дослiдницько-пошукової  дiяльностi.

Матеріали

28 лютого 2020 року в дошкільному підрозділі КЗ «Русько-Лозівський ліцей» відбулося засідання РМО вихователів старших груп за темою: «Національно-патріотичне виховання в дитячому садку».

Метою заходу : навчити педагогів використовувати в своїй роботі досвід знань, рідної культури, історії, використання народного досвіду у виховання дітей. В сучасному дошкільному закладі, підвищення авторитету народознавчих засобів у становлення особистості дошкільника. Завдання: підвищити рівень знань педагогів в роботі з народознавства з дітьми старшого дошкільного віку.
В родинній обстановці заклад прийняв педагогів старшої групи Дергачівського району. Директор Танцюра М.М. відкрила РМО теплими привітаннями.
Під час проведення заходів, вихователі приймали участь у вправі «Як ми схожі», який провела практичний психолог ліцею Верещака О.В., переглянули розвагу «Широка Масляна», провели обмін досвідом за темою: «Національно-патріотичне виховання в дитячому садку», який підготувала вихователь-методист дошкільного підрозділу Шевченко О.А.. А закінчився захід біля «Дерева цінних порад, побажань, передбачень», де всі учасники отримали записки з натхненними побажаннями на майбутнє.