Засідання районного методичного об’єднання вихователів старших груп

19 лютого на базі КЗ "Слатинський ліцей" в дошкільному підрозділі   відбулося районне методичне об'єднання вихователів старших груп. Вихователь старшої групи «Веселі чоловічки»,  Важинська Юлія Геннадіївна, провела заняття у куточку природи з елементами дослідницької діяльності «Про квіти дбають діти». Під час заняття діти закріпили знання про кімнатні рослини їх назви, будову, умови росту і розмноження. Розширили знання дітей про догляд за ними. Навчилися розмножувати кімнатні рослини живцями. Під час експериментальної діяльності діти з великою цікавістю досліджували властивості води, що сприяло розвитку пізнавальних інтересів. Вихователь прививала дітям  любов  і бережне ставлення до природи.

Після перегляду заняття учасники заходу з цікавістю слухали презентацію вихователя, Таранової Наталії Миколаївни, «Дослідно – експериментальна діяльність старших дошкільників як засіб ефективного розвитку пізнавальної активності».  Яка акцентувала увагу на проведенні елементарних дослідів, експериментуванні, виготовленні моделей як обов'язковий елемент  життя дошкільників у вирішенні проблемних ситуацій.

Матеріали засідання