Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Засідання районного методичного об’єднання інструкторів з фізичного виховання

23 жовтня у дошкільному підрозділі КЗ «Слатинський ліцей» відбулося засідання районного методичного об’єднання інструкторів з фізичного виховання. Вихователь середньої групи «Веселка», Першина Олена Валеріївна, провела фізкультурну розвагу «Ми маленькі індіанці». Усіх присутніх було запрошено до індіанського племені, переглянути як проходив день мужніх, сильних та витривалих індіанців.
Діти із задоволенням перевтілилися в індіанців, виконували фізичні вправи, змагалися у спритності, долали різні перешкоди, грали в рухливі ігри. На розвагу до дітей завітала принцеса індіанського племені - Покахонтас.
Наприкінці дійства діти виготовляли чарівні амулети з фарбованих макаронних виробів. І глядачі, і діти отримали велике задоволення від заходу.