Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Засідання районного методичного об’єднання для вихователів середніх груп

14 листопада 2019 року в Пересічанському ДНЗ «Сонечко» відбулося засідання районного методичного об’єднання для вихователів середніх груп. Тема засідання:  «Розвиток естетичного смаку у дітей дошкільного віку через образотворчу діяльність»

Всього присутніх – 20 вихователів.

До уваги вихователів було запропоновано інтегроване заняття в середній групі з художньо-продуктивної діяльності та ознайомлення з природним довкіллям   «Художниця-осінь».

Тема заняття: «Використання нетрадиційних технік малювання як розвиток творчих здібностей дітей».

Під час заняття діти ознайомилися із жанром зображувального мистецтва – пейзажем, повторили етапи та фактори росту рослин. Вихователь Черних Валентина Федорівна пояснила дітям, як можна «оживити» дерево за допомогою відбитків листя. Діти були у захваті від виконаної роботи.

Після заняття вихователь-методист Брусенко Лариса Дмитрівна запропонувала до перегляду презентацію на тему «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку», під час якої розповіла про різновиди нетрадиційних методів малювання.

Матеріали рмо