Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

ЗАСІДАННЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОГО УЧНІВСЬКОГО КЛУБУ «PRO-ПРОФЕСІЇ»

08 листопада 2019 року за ініціативи Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося засідання учнівського клубу «Pro-професії» в КЗ «Дергачівський ліцей № 3». В заході прийняли участь 24 учні  8 класу. Учнівський клубPro-професії” – це профорієнтаційний проект для школярів, який включає в себе лекції, майстер-класи, тренінги та екскурсії. Мета проекту - допомогти підліткам зрозуміти специфіку та вимоги різних професій і зробити свідомий вибір свого майбутнього.

На зустрічі говорили про професії, які приваблюють дітей сьогодні, про те чому вони їх обирають. Презентували послуги служби зайнятості, розповіли про актуальні на ринку праці професії, про те як уникнути помилок і розчарувань при виборі майбутнього професійного шляху та що потрібно знати про вибрану професію.

В ході зустрічі провели цікаву гру «Один робочий день людини конкретної професії»,  завдання було дізнатися до якого типу належить професія, які вимоги висуває, які з цих вимог відповідають здібностям учнів, та описати один робочий день людини цієї професії.

Тепер коли учні познайомилися з професіями вони не робитимуть свій професійний вибір в сліпу. Бо одні й ті самі нахили та здібності можуть реалізувати у багатьох професіях.

Побажаємо членам клубу успіхів у навчанні та сподіваємось, що наші зустрічі принесуть їм не тільки задоволення від цікавого спілкування, а й нададуть реальну допомогу у виборі свого професійного майбутнього.

У лютому відбулося засідання учнівського клубу «Pro-професії» для учнів 9-го класу КЗ «Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка».  На зустрічі говорили про професії, які приваблюють дітей сьогодні. Вдало вибрана професія – запорука успішного та конкурентоздатного майбутнього.

У ході зустрічі презентували послуги служби зайнятості, розповідали про актуальні на ринку праці професії, про те, як уникнути помилок і розчарувань при виборі майбутнього професійного шляху. Провели цікаву гру «Вправа «Гарний учитель», яка допомогла дізнатися учням,  якими якостями повинен володіти майбутній учитель, кваліфікаційні вимоги до професії, а також побути в ролі вчителя на деякий час.

Побажаємо членам клубу успіхів у навчанні та сподіваємось, що наші зустрічі принесуть їм не тільки задоволення від цікавого спілкування, а й нададуть реальну допомогу у виборі майбутньої професії.