Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Заходи з нагоди відзначення Дня української писемності та мови

Рідна мова – це мова народу, скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії.

8 листопада 2019 року в закладах загальної середньої відбулися заходи з нагоди відзначення Дня української писемності та мови: тематичні квести, виховні години «Нова доба нового прагне слова», інтелектуальні ігри "У клубі знавців української мови".  Також учні мали можливість ознайомитись із тематичною добіркою літератури у шкільних бібліотеках. Учні, вчителі, працівники закладів загальної середньої освіти долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.