Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Заходи регіонального рівня. Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"

Вітаємо переможців Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини у 2020 році!

Фестиваль відбувся протягом лютого – квітня 2020 року за темою «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи». Для участі у Фестивалі успішно зареєструвалися 33 педагоги закладів освіти району. За результатами експертизи робіт були визначені 12 описів ефективного досвіду колег району, які стали переможцями, виборовши І місць – 2, других місць – 2, третіх місць – 8.

  

 

Висловлюємо вдячність усім учасникам, а переможцям бажаємо нових звершень та усіляких гараздів.

Вітаємо переможців Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини - 2019!

У березні – травні 2019 року відбувся Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують".
Для участі у Фестивалі успішно зареєструвались 44 педагоги району за 15 номінаціями. Вони представили стислий опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу.
У травні експертні комісії за кожною номінацією визначили найкращі роботи педагогів Харківщини. Переможців від району – 19. Усі вони будуть відзначені дипломами І – ІІІ ступенів оргкомітету Фестивалю.

Результати участі педагогів району у обласному фестивалі «добрих практик» у 2019 році

 

 

Довідка про результати участі педагогічних працівників Дергачівського району в обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» у 2018/2019 навчальному році

Вітаємо переможців Фестивалю та бажаємо нових злетів та особистих гараздів!