Заходи регіонального рівня

Вітаємо переможців Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини!

У березні – травні 2019 року відбувся Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують".
Для участі у Фестивалі успішно зареєструвались 44 педагоги району за 15 номінаціями. Вони представили стислий опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу.
У травні експертні комісії за кожною номінацією визначили найкращі роботи педагогів Харківщини. Переможців від району – 19. Усі вони будуть відзначені дипломами І – ІІІ ступенів оргкомітету Фестивалю.

Вітаємо переможців Фестивалю та бажаємо нових злетів та особистих гараздів!

2 березня 2019 року о 10:00 на базі ХНЕУ ім. Семена Кузнеця відбудеться STEM - фестиваль робототехніки «ROBOfirst – більш ніж роботи», в якому візмуть участь 35  закладів освіти України.

В ході фестивалю учні будуть демонструвати знання робототехніки та власні наукові стартапи.

Запрошуємо учнів та вчителів закладів освіти Дергачівщини відвідати STEM - фестиваль з метою набуття досвіду впровадження STEM - освіти.