Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

З нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права з 9 по 13 грудня 2019 року у закладах загальної середньої освіти відбуваються тематичні заходи

З  нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права з 9 по 13 грудня 2019 року у закладах загальної середньої освіти відбуваються тематичні заходи: Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, уроки за темами: «Стоп Булінг», «Безпечна школа», «Як довіряти й бути вдячним», семінари за темами: «Як не стати жертвою насильства?», «Великі права маленьких людей».

А. Ю. Петеріс, головний спеціаліст відділу соціального захисту дітей служби у справах дітей Дергачівської районної державної адміністрації  для учнів  КЗ «Прудянський ліцей»,  КЗ «Дергачівський ліцей № 2», КЗ «Дергачівський ліцей № 3» провела інформаційно-просвітницьку тематичну лекцію – бесіду на тему: «Знай права та виконуй обов’язки». Учні КЗ «Безруківський ліцей» завітали на екскурсію до Золочівського районного суду. Учні отримали інформацію про судову систему України. Познайомилися з етапами, як проходить кожна справа в суді з моменту подачі позовної заяви і до передачі її до архіву.

Подібні заходи розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.