Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт школярів та студентів до 28-річниці незалежності України «Новітня історія України: аналіз етапів становленн

Метою проведення конкурсу є залучення шкільної та студентської молоді до переосмислення новітньої історії України та виявлення молодих людей, схильних до наукових дослідження, для надання їм організаційної та фінансової підтримки.

Конкурс проводиться для школярів (9-11 класи) та студентів (усіх курсів і форм навчання).

Конкурсні роботи виконуються з наступних тематичних напрямків:

• Економіка (Тема: Соціально-економічний розвиток України в умовах глобальних інформаційних трансформацій світової економіки: тренди та рішення).
  • Політика (Тема: Політичні інститути та процеси в Україні очима молоді: від 90-х років XX ст. до сьогодення).
  • Міжнародні відносини (Тема: Євроінтеграційний вибір України: складні етапи реалізації).
  • Право (Тема: Реформування правової системи України).

Етапи проведення конкурсу:

лютий – 30 березня 2019 р. – прийом конкурсних робіт;

1 квітня 2019 р. – завершення прийому конкурсних робіт;

15 квітня 2019 р. – оголошення переможців першого етапу конкурсу;

16-18 травня 2019 р. – захист конкурсних робіт під час Всеукраїнської науково-практичної конференції «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», нагородження переможців.

Витрати на проведення Конкурсу та нагородження його переможців здійснює Університет і спонсори заходу.

Детальна інформація, умови проведення Конкурсу розміщенні на інтернет-сторінці: http://duan.edu.ua/uploads/nauka18-19/24135.pdf