Управління освіти, культури і туризму Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів у 2019/2020 н.р.

Графік проведення
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

№ з/п

Предмет

Дата

Місце проведення

ПІБ

відповідальних

1

Трудове навчання

02.11.2019

КЗ «Дергачівський ліцей №3»

Клочко Г.Г.

Калініченко Н.В.

Карташов В.С.

2

Українська мова та література

03.11.2019

КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка»

Щербаченко Л.О.

Булавіна Л.О.

3

Екологія

09.11.2019

КЗ «Солоницівський ліцей №1»

Зашаловська О.М.

Родітілєва О.І.

4

Математика

10.11.2019

КЗ «Дергачівський ліцей №3»

Платоненко О.С.

Тараненко Т.І.

5

Географія

16.11.2019

КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка»

Гуріна В.В.

Мокринська О.П.

6

Фізика

17.11.2019

КЗ «Дергачівський ліцей №2»

Чуйко О.В.

Мельник С.О.

7

Історія

23.11.2019

КЗ «Дергачівський ліцей №2»

Щербаченко Л.О.

Іванченко О.І.

8

Російська мова та література

24.11.2019

КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка»

Поставнича Л.В.

Скребець Н.В.

9

Хімія

30.11.2019

КЗ «Дергачівський ліцей №3»

Клочко Г.Г.

Хмелівська Н.В.

10

Іноземні мови: англійська, німецька, французька

01.12.2019

КЗ «Солоницівський ліцей №1»

Платоненко О.С.

Ткачук Н.О.

Хвостик Л.І.

Бєляєва О.В.

11

Біологія

07.12.2019

КЗ «Солоницівський ліцей №1»

Зашаловська О.М.

Родітілєва О.І.

12

Інформатика

08.12.2019

КЗ «Дергачівський ліцей №3»

Островной В.В.

Ковач Д.Б.

13

Економіка

14.12.2019

КЗ «Дергачівський ліцей №2»

Шептуха О.М.

Мокринська О.П.

14

Астрономія

15.12.2019

КЗ «Дергачівський ліцей № 1 імені Данила Бакуменка»

Лесіва В.В.

Мельник С.О.

15

Правознавство

21.12.2019

КЗ «Дергачівський ліцей №2»

Молоткова І.І.

Іванченко О.І.

16

Інформаційні технології

22.12.2019

КЗ «Дергачівський ліцей №3»

Островной В.В.

Ковач Д.Б.

 

Графік перевірки робіт учасників
ІІ
 (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

 

 

№ з/п

Предмет

Дата перевірки робіт

Місце проведення

ПІБ

методиста

Відповідальний

за звітність

1

Трудове навчання

04.11.2019

Управління

Клочко Г.Г.

Карташов В.С.,

Колісніченко Н.В.

2

Українська мова та література

05.11.2019

Управління

Щербаченко Л.О.

 

Булавіна Л.І.

 

3

Екологія

11.11.2019

Управління

Зашаловська О.М.

Родітєлєва О.І.

4

Математика

12.11.2019

Управління

Платоненко О.С.

 

Тараненко Т.І.

5

Географія

18.11.2019

Управління

Клочко Г.Г.

Мокринська О.П.

6

Фізика

19.11.2019

Управління

Платоненко О.С.

 

Мельник С.О.

7

Історія

25.11.2019

Управління

Щербаченко Л.О.

 

Іванченко О.І.

8

Російська мова та література

26.11.2019

Управління

Поставнича Л.В.

 

Скребець  Н.С.

9

Хімія

02.12.2019

Управління

Клочко Г.Г.

Хмелівська Н.В.

10

Іноземні мови: англійська, німецька, французька

03.12.2019

Управління

Платоненко О.С.

 

Бєляєва О.В.(англ.)

Хвостик Л.І.(нім.)

Ткачук Н.О. (франц.)

 

11

Біологія

09.12.2019

Управління

Зашаловська О.М.

Родітєлєва О.І.

12

Інформатика

10.12.2019

Дергачівський ліцей №3

Островной В.В.

 

Ковач Д.Б.

13

Економіка

16.12.2019

Управління

Клочко Г.Г.

Мокринська О.П.

14

Астрономія

17.12.2019

Управління

Платоненко О.С.

 

Середа Л.М.

15

Правознавство

23.12.2019

Управління

Щербаченко Л.О.

 

Іванченко О.І.

16

Інформаційні технології

24.12.2019

Дергачівський ліцей №3

Островной В.В.

 

Ковач Д.Б.