Управління освіти, культури і туризму Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів

Наказ №194/1 від 29.09.2017 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Дергачівському районі у 2017/2018 навчальному році»

Наказ №217 від 26.10.2017 «Про затвердження складу організаційного комітету, журі, апеляційних комісій ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році»

Методичні рекомендації КВНЗ ХАНО

2018/2019 навчальний рік

Наказ № 215 від 26.09.2018 "Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Дергачівському районі у 2018/2019 навчальному році"

Наказ № 228 від 08.10.2018 "Про затвердження складу організаційного комітету, журі, апеляційних комісій ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"

Лист № 1666 від 08.10.2018 "Про проведення онлайн-тренінгів з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів"

 

Графік проведення онлайн-тренінгів

з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Графік проведення
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

№ з/п

Предмет

Дата

Місце проведення

ПІБ

методиста

1

Трудове навчання

03.11.2018

Дергачівський ліцей №3

Клочко Г.Г.

2

Українська мова та література

04.11.2018

Дергачівський ліцей №3

Щербаченко Л.О.

3

Екологія

10.11.2018

Солоницівський ліцей №1

Лесіва В.В.

4

Математика

11.11.2018

Дергачівський ліцей №3

Платоненко О.С.

 

5

Географія

17.11.2018

Дергачівський ліцей 1

Клочко Г.Г.

6

Фізика

18.11.2018

Дергачівський ліцей №2

Деменко Т.В.

7

Історія

24.11.2018

Дергачівський ліцей №2

Щербаченко Л.О.

8

Російська мова та література

25.11.2018

Дергачівський ліцей 1

Поставнича Л.В.

 

9

Хімія

01.12.2018

Дергачівський ліцей 3

Клочко Г.Г.

10

Іноземні мови: англійська, німецька, французька

02.12.2018

Солоницівський ліцей №1

Платоненко О.С.

Деменко Т.В.

Гуріна В.В.

 

11

Біологія

08.12.2018

Солоницівський ліцей №1

Гуріна В.В.

 

12

Інформатика

09.12.2018

Дергачівський ліцей 3

Островной В.В.

 

13

Економіка

15.12.2018

Дергачівський ліцей №2

Клочко Г.Г.

14

Астрономія

16.12.2018

Дергачівський ліцей 1

Платоненко О.С.

 

15

Правознавство

22.12.2018

Дергачівський ліцей №2

Щербаченко Л.О.

16

Інформаційні технології

23.12.2018

Дергачівський ліцей №3

Островной В.В.

 

Графік перевірки робіт
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

 

№ з/п

Предмет

Дата перевірки робіт

Місце проведення

 

ПІБ

методиста

 

Відповідальний

за звітність

1

Трудове навчання

05.11.2018

Управління

Клочко Г.Г.

Карташов В.С.,

Колісніченко Н.В.

2

Українська мова та література

05.11.2018

Управління, червона зала

Щербаченко Л.О.

 

Булавіна Л.І.

 

3

Екологія

12.11.2018

Управління

Клочко Г.Г.

Родітєлєва О.І.

4

Математика

12.11.2018

Управління, червона зала

Платоненко О.С.

 

Тараненко Т.І.

5

Географія

19.11.2018

Управління, червона зала

Клочко Г.Г.

Мокринська О.П.

6

Фізика

19.11.2018

Управління

Платоненко О.С.

 

Мельник С.О.

7

Історія

26.11.2018

Управління, червона зала

Щербаченко Л.О.

 

Іванченко О.І.

8

Російська мова та література

26.11.2018

Управління

Поставнича Л.В.

 

Скребець  Н.С.

9

Хімія

03.12.2018

Управління

Клочко Г.Г.

Калішенко А.Д.

10

Іноземні мови: англійська, німецька, французька

03.12.2018

Управління, червона зала

Платоненко О.С.

Гуріна В.В.

Деменко Т.В.

 

Бєляєва О.В.(англ.),

Хвостик Л.І.(нім.)

Ткачук Н.О. (франц.),

 

11

Біологія

10.12.2018

Управління

Клочко Г.Г.

Родітєлєва О.І.

12

Інформатика

10.12.2018

Дергачівський ліцей №3

Островной В.В.

 

Ковач Д.Б.

13

Економіка

17.12.2018

Управління, червона зала

Клочко Г.Г.

Мокринська О.П.

14

Астрономія

17.12.2018

Управління

Платоненко О.С.

 

Середа Л.М.

15

Правознавство

24.12.2018

Управління

Щербаченко Л.О.

 

Іванченко О.І.

16

Інформаційні технології

24.12.2018

Дергачівський ліцей №3

Островной В.В.

 

Ковач Д.Б.