Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Учнi закладів загальної середньої освіти Дергачівського району завітали до Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Б

19 жовтня учнi 7-11 класiв КЗ "Безрукiвський лiцей" завітали до Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
Учні відвідали екскурсію, дізналися про роботу закладу, про спеціальності, ознайомилися з матеріальною базою, дізналися про перспективи майбутнього працевлаштування. Отримали багато цікавої та корисної інформації.

8 лютого учні 9-11 класів КЗ «Русько-Лозівський ліцей» відвідали Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова.