Учитель року - 2019

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019»

В межах всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» десять творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми професійними надбаннями, педагогів закладів освіти Дергачівського, Богодухівського, Краснокутського, Золочівського районів змагались за почесне звання переможця І (зонального) туру Конкурсу. Випробування для конкурсантів відбувались у чотирьох номінаціях: на Богодухівщині визначали кращого вчителя географії, Дергачівщина об’єднала найкращих викладачів предметів «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», а серед учителів початкових класів – найкомпетентнішого у номінації «Вчитель інклюзивного класу».

Цьогорічні випробування проводились відповідно до оновленого Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Умов і порядку проведення «Учитель року – 2019» та з дотриманням такого програмного документу, як «Етичний кодекс учасника всеукраїнського конкурсу «Учитель року»».

Протягом двох тижнів учасники проходили тестування з фахової майстерності, демонстрували володіння методикою викладання предмета, проводили уроки, презентували власні навчальні проекти. Так, вміння застосовувати знання з основ інклюзивної освіти та особливості роботи в інклюзивних класах представили учителі початкової школи. Інтерактивні методи, спрямовані на формування та розвиток здоров’язбережувальної компетенції учнів презентували вчителі предмета «Основи здоров’я». Картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси для пошуку, інтерпретації і демонстрації географічних даних використовували вчителі географії. Номінація ж «Захист Вітчизни» об’єднала сильних духом і фізично підготовлених педагогів, які знають як сформувати готовність юнаків до захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Найкращі представники своєї професії – переможці І (зонального) туру на Дергачівщині: Дмитрук В.Г. (учитель предмета «Захист Вітчизни» КЗ «Токарівський ліцей» Дергачівської районної ради), Лупівовк В.В. (учитель початкових класів КЗ «Слатинський ліцей» Дергачівської районної ради»), Колодько Н.О. (учитель предмета «Основи здоров’я» Золочівського ліцею №2 Золочівської селищної ради), та переможець у номінації «Географія» на Богодухівщині – Хижняк Н.В. (КЗ «Слатинський ліцей») традиційно зустрінуться у січні у ІІ (регіональному) турі Конкурсу, який буде проходити у м. Харків.

Щиросердно вітаємо переможців та зичимо їм особистих гараздів та нових професійних перемог!

Нормативно-правове забезпечення

Положення про всеукраїнський конкурс “Учитель року”

Наказ Міністерства освіти і науки України №549 від 31 травня 2018 року “Про затвердження графіка проведення третього туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року” у 2019-2023 роках

Наказ Міністерства освіти і науки України №603 від 07 червня 2018 року “Про проведення всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2019”