Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

День відкритих дверей у новому форматі — ОНЛАЙН

Шановні абітурієнти, а також їх батьки!

Харківська державна академія фізичної культури оголошує День відкритих дверей онлайн

Харківська державна академія фізичної культури запрошує вступників, школярів та всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться online 13 травня 2020 року о 11.00

У ході проведення зустрічі ви отримаєте всю необхідну інформацію про навчання в Академії, факультети, спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка, дізнаєтеся від представників Приймальної комісії вичерпну інформацію щодо правил вступу, вимог до творчих конкурсів, особливості зовнішнього незалежного оцінювання в поточному навчальному році, а також зможете отримати відповіді на питання, які вас цікавлять, в онлайн-режимі.

Більш детальна інформація за посиланням:

Кафедра КТМ ХНАДУ запрошує на ONLINE ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

14 Травня о 16-00 кафедра КТМ запрошує абітурієнтів та усіх бажаючих на день відкритих дверей в дистанційному форматі ZOOM.

Під час зустрічі, завідувач кафедри Ніконов Олег Якович та викладачі кафедри проведуть презентацію університету, кафедри, матеріальної бази та IT спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп’ютерні науки.

За посиланням доступна реєстрація на захід: Реєстрація

Чекаємо саме на Вас!

Харківський національний медичний університет

оголошує День відкритих дверей online

Харківський національний медичний університет запрошує вступників, школярів та всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться online 19 травня 2020 року о 15.00

У програмі:

1.  Ознайомлення з Правилами прийому на навчання до ХНМУ в 2020 році та особливостями вступної кампанії 2020 року.

2.  Відповіді на питання, що надійшли під час онлайн-зустрічі.

День відкритих дверей відбудеться online на платформі ZOOM Cloud Meeting: Ідентифікатор конференції 9149161221, пароль 123456.

Реєстрація тут до 18 травня 2020 року до 18.00

Завітавши до ХНМУ на  День відкритих дверей online, Ви маєте нагоду:

• Ознайомитися з особливостями вступної кампанії ХНМУ в 2020 році;
  • Поспілкуватися з керівним складом університету, викладачами та студентами  online та розпитати їх про особливості навчання в ХНМУ;
  • Інтерактивно бути присутнім у стінах нашого університету та ознайомитися з сучасним обладнанням online;
  • Розібратися з алгоритмом реєстрації електронного кабінету;
  • Отримати відповіді на будь-які інші хвилюючі запитання.

Контакти:

e-mail: priem_knmu@ukr.net, priem@knmu.kharkov.ua

web: www.knmu.kharkov.ua

моб. тел. 098-211-34-83

12 травня 2020 р. о 12.00 кафедра туристичного бізнесу та країнознавства Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, ласкаво запрошує вас долучитися до онлайн презентації  освітніх програм на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:

«Туризм» та «Міжнародний туристичний бізнес» за спеціальністю 242 «Туризм»
та «Міжнародні відносини та регіональні студії» за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Під час презентації ви отримаєте необхідну інформацію про  освітні програми, познайомитися з провідними викладачами нашої кафедри, зможете поставити запитання, які вас цікавлять.

Приєднуйтесь до нашої онлайн конференції в Zoom за посиланням:

Час: 12 травня 2020 р. о 12:00

Тема: Конференція Zoom Anatoliy Parfinenko

Ідентифікатор конференції : 831 5756 8549

Запрошуємо на День відкритих дверей ХНУМГ ім. О. М. Бекетова!

ВЕЛИКИЙ ДЕНЬ відкритих дверей ХНЕУ ім. С. Кузнеця "ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020 В УМОВАХ КАРАНТИНУ: як вступити на бюджет"

Приєднавшись до нас, ви дізнаєтесь:  терміни вступної компанії

•  як розподіляються бюджетні місця;
  • ВСЕ про виставлення пріоритетів та вступні рейтинги;
  • порівняння вартості навчання у різних ЗВО;
  • прохідні бали;
  • розкажемо як вступити на бюджет;
  • як правильно обрати спеціальність чи навчальний заклад;
  • міжнародні програми подвійних дипломів з країнами ЄС.

Реєстрація: https://forms.gle/QKWoj4V8qXRFA6u19