Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Семінар-практикум «Впровадження інноваційних технологій – освітній потенціал гри з LEGO» для вихователів-методистів Дергачівського району

26 листопада 2019 року на базі ДНЗ «Веселі чоловічки» пройшов семінар-практикум «Впровадження інноваційних технологій – освітній потенціал гри з  LEGO» для вихователів-методистів району. На який були запрошені та вчителі початкових класів Солоницівського ліцею № 1. Учасники заходу переглянули інтегровану діяльність за тематичним сюжетом «Осінні дива» в середній групі вихователь Буланцова О.М. за методикою 2.0 з використанням «6 цеглинок», в старшій групі мовленнєве заняття з використанням мнемотехніки (вивчення віршів за окремими схемами складених з конструктора ЛЕГО) вихователь Коноваленко Ю.О. В другій частині семінару пройшов тренінг для присутніх на якому вихователі-методисти та вчителі початкових класів в активній діяльності набували досвіду взаємодії та творчості у форматі максимально насиченого простору ігрових завдань і вправ. На практиці довідалися про те як в організацію освітнього простору  дітей дошкільного віку впроваджується діяльнісний підхід «Навчання через гру» в рамках впровадження концепції Нової української школи.