Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Профорієнтація

У розпалі навчальний рік, тож активно продовжується профорієнтаційна робота, яку проводять фахівці Дергачівської районної філії ХОЦЗ у закладах загальної середньої освіти Дергачівського району.  Так 31  січня  провідний фахівець з профорієнтації Наталія Головко відвідала КЗ «Дворічнокутянський ліцей» та провела профорієнтаційний урок для учнів 9 – 11 класу.

Школярі ознайомилися із сучасним станом ринку праці регіону та перспективами його розвитку, правилами вибору  професій, питаннями комунікацій у професійній сфері та основними кроками для побудови успішної кар’єри в майбутньому. Старшокласникам запропонували пройти профорієнтаційне он-лайн тестування на веб-ресурсі «Моя професія: консультаційна мережа».

Майбутні випускники отримали інформацію про можливість отримання робочої професії у Харківському центрі професійно – технічної освіти ДСЗ.