Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Професіографічні екскурсії на підприємства та організації Дергачівського району

З метою ознайомлення школярів зі світом професій Дергачівська районна філія ХОЦЗ продовжує проводити професіографічні екскурсії на підприємства та організації Дергачівського району. Так, 17 жовтня до Дергачівської районної державної адміністрації завітали учні 11 класу КЗ «Дергачівський ліцей № 3».

Під час візиту школярі мали змогу особисто познайомитися та поспілкуватися з першим заступником голови Дергачівської РДА Гаплєвською Інною Борисівною та керівником апарату Остропілець Тамілою Дмитрівною. Також гості мали змогу побачити роботу державних службовців, побували в залі засідань, в якому проходять розширені апаратні наради, колегії, засідання комісій Дергачівської РДА та сесії Дергачівської районної ради. Інна Борисівна розповіла школярам про те, яким чином здійснюється державне управління відділів райдержадміністрації та профільних структурних підрозділів, кожен з яких відповідає за окремий напрямок діяльності. Більш детально з роботою кожного відділу діти дізналися безпосередньо від керівників структурних підрозділів, школярі мали можливість побувати в ролі спеціалістів центру надання адміністративних послуг РДА та спробували особисто зареєструвати відвідувачів, ознайомилися з роботою управління праці та соціального захисту населення та фінансового управління Дергачівської РДА.

«Сьогодні наша зустріч з вами не випадкова, оскільки  ви майбутнє нашої незалежної України. І, зробивши правильний вибір майбутньої професії, ви досягнете успіху та принесете користь своїй державі, а допоможе вам в цьому три складових: терпіння, бажання навчатися і працювати», - відзначив начальник фінансового управління Дергачівської РДА Оніщенко Віктор Васильович.