Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Правова освіта

Підведені підсумки   районному конкурсу «Організація правового виховання в закладах загальної середньої освіти».

Вітаємо переможців!!!

І місце - педагогічний колектив комунального закладу «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області;

ІІ місце - педагогічний колектив комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області;

ІІІ місце - педагогічний колектив комунального закладу «Безруківський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської

Наказ управління освіти, культури і туризму від 01.11.2019 № 243 «Про проведення Всеукраїнського тижня права в закладах освіти Дергачівського району в 2019 році»

14 Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

Основна мета конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

До участі у Конкурсі запрошуються учні закладу загальної середньої освіти України, віком до 18 років.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

• Молодша група. Індивідуальна робота (малюнки);
  • Молодша група. Колективна робота (малюнки);
  • Середня група. Індивідуальна робота (малюнки);
  • Середня група. Колективна робота (малюнки);
  • Старша група. Індивідуальна робота (малюнки);
  • Старша група. Колективна робота (малюнки);
  • Старша група. Індивідуальна робота (міні-комікси);
  • Старша група. Індивідуальна робота («меми» - гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

До молодшої групи відносяться діти віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи – від 15 до 18 років. Колективною вважається робота, яку виконано не більше, ніж  3 учнями.  Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу; виконуються в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) на форматі А4. Конкурсна робота (у відсканованому форматі, JPEG)  разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи) подається до Всеукраїнського організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі – «Мої права») до 25 травня 2020 року включно.

Положення про конкурс за посиланням: