Галерея

Двадцять трeтій раз на дeргачвській зeмлі зустрілися талановиті співаки та вокальні колeктиви з різних куточків Харківщини, Украіни, Грузіі, Китаю, Киргистану та Індіі. Кожного року Жива вода творчого надхнeння і щироі дружби обє'днує народи світу.

За підтримки голови Дeргачівськоі районноі дeржавноі адміністраціі
К. Жидкова та голови районноі ради Г. Лазарєва, місцeвих дeпутатів з кожним роком фeстиваль щe вищe підіймає планку організаційного рівня. Бeз подарунків нe залишився ніхто. В цьому допомогли народний дeпутат України В. Кацуба, санаторій Бeрeзівські мінeральні води, який є нeвід'ємною частиною провeдeння фeстивалю вжe багато років поспіль, місцeві підприємці та промисловці. Грандіозний Гала-концeрт став яскравим завeршальним акордом Живої води -2019"

«Всі ми родом з ДИТИНСТВА!» - під такою назвою відбувся театралізований концерт до Дня захисту дітей у Токарівському сільському клубі, який проходив у рамках районного огляду-конкурсу клубних закладів «Естафета культури -2019». Дорослі аматорські колективи із задоволенням поринули у світ дитинства, а діти радували глядача своєю творчістю.
По закінченню свята усі із задоволенням ласували морозиво та солодощі від глави Дергачівської держадміністрації Костянтина Сергійовича Жидкова.

6 липня 2019 року на території ОКЗ « Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди» відбулося культурно–мистецьке свято «Містерії Купала з Григорієм Варсавою» за участі керівництва Харківської обласної державної адміністрації. Дергачівський район був представлений співочими талантами з Вільшанського СБК та Протопопівського СК. Як завжди, рівень професіоналізму та любов до пісні не залишили байдужими глядачив цього культурно-мистецького свята та подарували насолоду поціновувачам та самим виконавцям.

У м. Новояворівськ, Львівської області пройшов XXVIІ Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні "Молода Галичина-2019", який завершився гала-концертом 12 липня. Участь у фестивалі взяли молоді артисти з усіх регіонів України та 15 країн світу. З величезною гордістю маємо повідомити про перемогу нашої співочої зірочки Поліни Пісарцової на цьому престижному фестивалі. Вітаємо Поліночку з подвійним святом - Днем Народження та перемогою в міжнародному конкурсі- фестивалі «Молода Галичина»!!! Зичимо невичерпної енергії, творчих здобутків та яскравих барв.

Вітаємо «Зразковий» аматорський хореографічний колектив «Веселка» зі здобуттям Гран-Прі на Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі мистецтв «InterFest-Kiten» який проходив в Болгарії та зібрав в свої гостинні обійми учасників з багатьох куточків Європи. Вітаємо учасників та художнього керівника Богуславець Аллу з фантастичним виступом та заслуженою перемогою!

Районний педагогічний форум...Наші серед нагороджених! Вітаємо!!!

Протопопівський сільський клуб. День Села 2019.

Святковий концерт до Дня селища Солоницівка та Дня Незалежності України колективу Подвіскрського клубу. Подвірки.

Вільшанський Будинок культури святкує День фізичної культури і спорту.

Сьогодні, 14 вересня у місті Дергачі на стадіоні «Авангард» відбувається урочисте свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
В спортивному заході беруть участь перший заступник голови районної державної адміністрації Инна Гаплевская (Інна Гаплєвська), заступник голови районної державної адміністрації Жувак Евгений, голова районної ради Геннадий Лазарев, заступник голови районної ради Вера Стрелец, місцеві голови, працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, представники служб району, громадськості, спортсмени та молодь.

"Dergachi Sport Fest 2019! Вітаємо з перемогою команду Полівської сільської ради за I місце в конкурсі з командної взаємодії!

9 листопада відбулась виставка творчого об'єднання РАВЛИКИ "Дитяча історія мистецтва". Талановиті діти та їх кретивний художній керівник Максим Стремоусов поділилися з усіма охочими своїми здобутками та допомогли поринути в казковий світ дитинства і відчути себе мешканцем дивовижної країни, де кожна дитина особлива!!! Зичимо творчих злетів та невичерпної фантазії!