Управління освіти, культури і туризму Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Оголошення проведення конкурсу на посаду завідувача Гаврилівського сільського Будинку культури

Оголошення
про проведення конкурсу
на посаду завідувача Гаврилівського  сільського Будинку культури  Дергачівського району Харківської області.​

Управління освіти, культури  і  туризму Дергачівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду завідувача Гаврилівського сільського Будинку культури Дергачівського району Харківської області.​

Для участі у конкурсі приймаються заяви від особи, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури  не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними  якостями, освітнім рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи приймаються з 17 січня до 08 лютого 2019 року (протягом  30 календарних днів з дня оголошення конкурсу) за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 6. За детальною інформацією звертатися за тел.: 3-01-47, e-mail: dergachi-vkt@ukr.net , osvita.kt.dergachi@ukr.net.

Формування конкурсної комісії відбудеться з 27 січня по 31 січня  2019 року згідно  Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII. Трудові колективи подають до складу конкурсних комісій для керівників закладів по 3 кандидатури, які не є членами трудового колективу. Громадські організації, мета діяльності яких відповідає галузевим напрямам діяльності закладів культури, можуть подавати по 3 кандидатури від кожної.(згдіно Закону України "Про культуру") стаття 21 (4)

Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документі:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу ( у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної почти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про вищу освіту
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси органу управління у встановлений цією строк.

Перелік документів, зазначених у частині другій цієї статті, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі орган управління оприлюднює подані документи, визначені у частині другій цієї статті, на своєму офіційному веб-сайті відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту органу управління, які передаються конкурсній комісії.

Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Детальна інформація за тел.30147,dergachi-vkv@ukr.net