Обласний конкурс наукових робіт учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації «Розвиток сучасно

Запрошуємо Вас взяти участь в обласному конкурсі наукових робіт учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації «Розвиток сучасного підприємництва»

Обласний конкурс наукових робіт учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації проводиться щорічно з метою активізації наукової роботи учнів як найважливішої складової виховання та формування фахівців нового типу, залучення молодих дослідників до участі у науково-дослідній діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.