Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

НТУ «ХПІ» разом з освітнім проектом «На Урок» підготували для Вас цикл лабораторних робіт онлайн з природничо-математичних та інженерно-технічних наук

Управління освіти, культури, молоді та спорту пропонує до використання в освітньому процесі дистанційний проєкт: «Всеукраїнські лабораторні роботи онлайн», який був створений НТУ «ХПІ» спільно з освітнім проєктом «На Урок». Цей проєкт базується  на принципах мультидисциплінарності та націлений на розвиток навчально-пізнавальних компетенцій та наукового світогляду у повсякденному житті, що дозволить учням 9-11 класів відчути себе справжніми науковцями.

Викладачі, молоді науковці, студенти НТУ «ХПІ» запрошують школярів та вчителів природничо-математичного циклу поринути у цікавий та науково-чарівний світ дослідів, експериментів та спостережень.

«Всеукраїнські лабораторні роботи онлайн» - це новий формат дистанційної роботи з фізики, хімії, екології, біології та інжинірингу. Для кожного з цих предметів підготовлено цікаві лабораторні. А головне – кожен може повторити те, що буде продемонстровано на лабораторній! Буде використано доступні матеріали, показано прості досліди, які можна буде повторити на уроках або навіть вдома.

Лабораторні роботи онлайн – це:

  • демонстрація дослідів у дистанційному форматі
  • можливість відтворити експерименти після майстер-класу
  • безкоштовна участь

Участь в лабораторних роботах за посиланням:

http://vstup.kpi.kharkov.ua/pidgotovche-viddilennia/stem-laboratoriia-science-is-fun/