Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Відкриття капітально відремонтованої спортивної зали з новим сучасним спортивним обладнанням

Напередодні весняних канікул учні Козачолопанського ліцею отримали омріяний подарунок: капітально відремонтовану спортивну залу з новим сучасним спортивним обладнанням.

Розділити радість учнів та педагогічного колективу прибули голова Дергачівської районної державної адміністрації Костянтин Жидков, заступник голови Дергачівської РДА Євген Жувак, Козачолопанський селищний голова Вячеслав Задоренко, радник голови Дергачівської РДА, заступник Дергачівського міського голови  Владислав Кісіль, заступник начальника управління – начальник відділу освіти управління освіти, культури і туризму Дергачівської РДА Катерина Скрипка.

Зі словами привітання до учнів звернулися голова Дергачівської районної державної адміністрації  Костянтин Жидков та Козачолопанський селищний голова Вячеслав Задоренко.  Вони побажали дітям рости здоровими та сильними, досягати нових спортивних звершень і пообіцяли підтримувати заклад і надалі.

Присутніх привітали вихованки гуртка дитячого  спортивного та модельного фітнесу, вихованець Вищої школи майстерності секції «спортивна гімнастика» Задоренко Ярослав; вправність у веденні м’яча показали вихованці шкільного гуртка «Футбол» .