Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Учасники практичної конференції «Психологічний супровід родин воїнів ООС»

Команда фахівців управління освіти, культури і туризму, соціальні педагоги та психологи району стали учасниками практичної конференції «Психологічний супровід родин воїнів ООС».

З доповіддю «Створененя соціально-інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти виступила заступник начальника Управління – начальник відділу освіти – К. Скрипка. Серед актуальних питань розглядалися такі напрямки як:

1. Супервізія як метод профілактики професійного вигоряння спеціалістів, що працюють.
  2. Психологічна реабілітація дітей та дорослих, що втратили близьких людей.
  3. Психологічний підхід та зміцнення можливостей дітей з ООП, що мають травму війни та їхніх сімей.