Семінар-нарада для тренерів-педагогів

22 травня 2018 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся семінар-нарада для тренерів-педагогів, які здійснюють підготовку педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи

Під час роботи слухачі мали змогу :

– проаналізувати основні напрями роботи в районах щодо розвитку професійної компетентності педагогів із питань організації роботи в умовах підготовки до впровадження з 1 вересня 2018 року нового Державного стандарту початкової загальної освіти, а також ознайомилися з роботою кращих тренерів області щодо підвищення кваліфікації вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти в умовах упровадження нового Державного стандарту та Концепції «Нової української школи».

Прасол І.О., методист інформаційно-методичного центру управління освіти, культури і туризму Дергачівської РДА доповіла про особливості організації навчання педагогічних працівників Дергачівського району, які працюватимуть у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти» та провела інтерактивні вправи з присутніми.