Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

РМО вчителів 4 класів

12 лютого 2019 року на базі КЗ"Солоницівський ліцей №2" було проведено засідання РМО вчителів 4 класів. Роботу було сплановано під гаслом "Медіаосвіта в початковій школі в умовах впровадження Концепції Нової української школи". Педагоги району активно долучилися до обговорення даної проблеми. Учителі ліцею, які працюють в першому класі НУШ поділилися досвідом впровадження медіаосвіти на уроках. Учитель Харченко Л.О. продемонструвала як використовує в своїй практиці медіапродукти для розвитку критичного мислення. Педагоги району працювали в групах, проходячи доволі складні завдання гри "Медіазнайка"