Профорієнтація закладів загальної середньої освіти

В рамках профорієнтації закладів загальної середньої освіти були проведені заходи щодо Дня відкритих дверей.

21.04.2018 року учні Солоницівської гімназії №3 та Дергачівської гімназії №3 відвідали День відкритих дверей Харківського національного автомобільно-дорожнього університету; Пересічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали День відкритих дверей Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва; Безруківського НВК  та Токарівського НВК відвідали День відкритих дверей Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова; Козачолопанського НВК , Слатинського НВК, Прудянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали День відкритих дверей Харківської державної зооветеринарної академії; Дергачівського ліцею № 2 відвідали День відкритих дверей Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Неперевершені враження залишилися у школярів. Тепла лагідна атмосфера, цікава й змістовна зустріч з викладачами, знайомство з факультетами. Залишився лише один важливий крок – вибрати професію, успішно скласти ЗНО.

Бажаємо успіхів! Вдалого вибору!