Нарада заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої та позашкільної освіти

11.04.2018 відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої та позашкільної освіти Дергачівського району.

На нараді були присутні гості: голова Харківської громадської організації всеукраїнського студентського братства «Еліта нації» Куртцев Олексій, продюсер та автор документального фільму «Герої не вмирають» Володимир Чистилін, голова Харківського обласного осередку національної скаутської організації України «Пласт» Голубєва Ірина, член громадської організації Дергачівської районної спілки ветеранів АТО Святенко Роман Олексійович, Янов Віталій - представник клуба «Джура» вишкільного табору «Рятівник», військовий комісар Дергачівського районного військового комісаріату Тріщенко Володимир Миколайович, тимчасово виконуючий обов’язки відділу прикордонної служби Кривьонок Олег Анатолійович.

Порядок денний

1.  Про проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Поставнича Л.В.,

Лещенко О.І.,

Тютюнник О. І.

1. Про проведення патріотичної районної акції «Дергачівщина вишивана».
  2. Підведення підсумків огляд – конкурсу на кращу організацію правового виховання в закладах загальної середньої освіти. Нагородження переможців.
  3. Про проведення ІІІ Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лілії Коваленко.

Данилюк О.О.

1. Про участь шкільного самоврядування у районному Проекті розвитку інклюзивної освіти в закладах загальної середньої освіти Дергачівського району.

Гуріна В.В.

1. Досвід роботи з організації учнівського самоврядування Дергачівської гімназії №3.

Кантемир Л.М.

1. Про проведення районного заходу для обдарованих дітей «З вірою в майбутнє» спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ.

Однокозова Т.І.

Різне:

• Презентація фільму «Герої не вмирають!» продюсером та автором Володимиром Чистиліним.
  • Про проведення І (районного) етапу ХІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Волкова О.М.