16 грудня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

До участі у конкурсі були запрошені 5 учнів Дергачівського району, які посіли І місце в ІІ (районному) етапі.

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, які вибороли І місце та поповнили «золотий фонд» учнівської молоді Дергачівщини.

Гиренко Владислава

Дворічнокутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області

Бузівська А.І.

Ковтун Ангеліна

Дергачівська гімназія № 3 Дергачівської районної ради Харківської області

Луханіна І. В.

Лисенко Анастасія

Пересічанський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області

Дунаєва А.В.

Лузан Л. О.

17 лютого 2017 року відбудеться фінальний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.