Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Справжній патріот України

Справжній патріот України

 

Сьогодні,  коли в Україні в окремих регіонах Донецької і Луганської областях відбуваються воєнні дії та наша держава захищає свою незалежність і територіальну цілісність, патріотичне виховання повинно стати важливим державним завданням. Провідна роль цього напрямку належить предмету «Захист Вітчизни», який в Малоданилівському ліцеї викладає полковник запасу, кадровий військовий Гринтус Роман Михайлович.

Педагог розуміє, що для виховання самовідданих захисників Батьківщини, готових у будь-який час виступити на захист рідної країни необхідно створити оптимальні умови належної навчально-виховної бази. На сьогодні така база у ліцеї створена і дозволяє не тільки успішно проводити уроки з предмета, організовувати роботу гуртків патріотичного спрямування, здійснювати заходи з цивільного захисту, а й органічно поєднувати військово-патріотичне виховання з національним, громадянським, моральним, естетичним, правовим, фізичним, трудовим. І в цьому велика заслуга Гринтуса Романа Михайловича, який є справжнім патріотом України. За підтримки адміністрації ліцею він постійно поновлює матеріально-технічну базу кабінету «Захисту Вітчизни». Своє захоплення військовою справою, історією українського війська щедро передає учням, виготовляючи разом з ними муляжі зброї, військового обладнання, збираючи колекції моделей військової техніки, науково-популярної літератури тощо. Нещодавно завдяки спільним зусиллям учителя, ліцеїстів та адміністрації у закладі був обладнаний тир для занять стрільбами. Роман Михайлович не зупиняється на досягнутому. У планах педагога – створення сучасного кабінету «Захисту Вітчизни» з елементами музею історії українського війська та сучасної зброї. Учитель дуже сподівається на фінансову підтримку не тільки адміністрації району, а й усіх небайдужих людей.

Днями Роман Михайлових відсвяткував свій 70-річний ювілей, але він у строю та віддає всі свої сили самовідданому служінню держави, виховує справжніх патріотів. Його робота була високо оцінена обласною комісією з перевірки стану викладання предмета «Захист вітчизни» та військово-патріотичного виховання молоді. Щира подяка та побажання довгих років життя справжньому патріоту України!« повернутися до списку новин