Психологічні читання

24.04.2018 р. на базі Харківської обласної Малої академії наук відбулися VІІІ Психологічні читання, де взяли участь практичні психологи навчальних закладів Дергачівського району.

Програма VІІІ Психологічних читань була дуже насичена: виступи фахівців з презентацією свого досвіду і учнів-переможців обласного етапу МАНу з роботами по психології.

Присутні мали змогу познайомитися з досвідом роботи Халіна А.І., голови громадської організації «Психокультура», який стояв у витоків створення психологічної служби Харківщини. Андрій Іванович цікаво, на прикладах розповів про початок роботи психологічної служби у м. Харків.

Вишнева І.М., директор обласної ПМПК, представила цікаву презентацію на тему «Танцювально-рухлива терапія в роботі з особливими дітьми».

Завершили роботу Психологічних читань команди психологічних служб м. Люботин, м. Первомайський, Харківського району з творчими виступами – привітаннями до Всеукраїнського дня психолога.