Відкриття спортивної зали

Відкриття спортивної зали у Солоницівському колегіумі

11.06.2018 у Солоницівському колегіумі відкрито спортивну залу. На церемонії відкриття були присутні Жидков К.С., голова Дергачівської районної державної адміністрації, Лазарєв Г.Ю., голова Дергачівської районної ради, Давидова Н.А., начальник управління освіти, культури і туризму, Скрипка К.С., заступник начальника управління освіти, культури і туризму, Шабатько В.І., Солоницівський селищний голова, Пономаренко С.А., депутат районної ради.

Особлива пошана вчителям фізичного виховання, людям з великим життєвим і педагогічним досвідом, які працювали у Солоницівському колегіумі:

Криворучко А.Я., стаж роботи майже 50 років. Має вищу категорію, звання «Старший учитель». Його учні є переможцями обласних та районних змагань з різних видів спорту;

Стеценко С.Ф. – майстер спорту з акробатики, досвідчений педагог, прекрасний поет;

Овчаренко І.Ю. – майже 50 років працює вчителем фізичної культури, опікується здоров’ям наших учнів.

І наша молода зміна – Коц В.М., майстер спорту з боксу, випускник колегіуму.

Діти – наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Ми працюємо для того, щоб вони мали все найкраще, а спорт є цьому запорукою.

Відкриття спортивної зали у Пересічанському НВК

«О, спорт! О, спорт!

Ти просто клас!

Дружіть із ним завжди.

Здоров’я, юність, силу дасть

і творчої снаги!»

Саме під таким гаслом пройшло відкриття спортивної зали у Пересічанському НВК. На церемонії відкриття були присутні Жувак Є.К., заступник голови Дергачівської районної державної адміністрації, Лазарєв Г.Ю., голова Дергачівської районної ради, Давидова Н.А., начальник управління освіти, культури і туризму, Скрипка К.С., заступник начальника управління освіти, культури і туризму, Чалий М.Є., Пересічанський селищний голова. Виступи юних каратистів та гімнастів, учнів Пересічанського НВК, вихованців танцювального колективу «Міленіум» стали окрасою свята.

Слід запевнити, що в оновленому спортзалі народжуватимуться нові рекорди, майбутні чемпіони, які підкорюватимуть спортивні п’єдестали України, світу та олімпійські висоти.