Підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

З 15 по 31 жовтня 2018 року у Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний).
Визнані переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та нагороджено грамотами Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (наказ КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» №152 від 12.11.2018):

Номінація «Портрет (репортажний та студійний)»:
вікова категорія 15-18 років:
I місце – Ковіну Тетяну, вихованку гуртка «Основи комп'ютерних технологій» Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з фотороботою «Яскраві кольори життя…». Керівник гуртка: Ражик І.М.;

Номінація «Портрет (репортажний та студійний)»:

Номінація «Натюрморт»:
вікова категорія 6-10 років:

I місце – Мамедова Данила, учня Комунального закладу «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з фотороботою «Яблучна історія». Керівник: Биченко В.М.

Номінація «Макрофотографія»:
вікова категорія 6-10 років:
II місце – Мамедова Данила, учня Комунального закладу «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з фотороботою «Весняний подих». Керівник: Биченко В.М.

вікова категорія 11-14 років:
III місце – Котенко Катерину, ученицю Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з фотороботою «Веселкові квіти осені». Керівник: Кулакова А.С.

Номінація «Позажанрове фото»:
вікова категорія 15-18 років:
IІ місце – Зінченко Анастасію, ученицю Комунального закладу «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з фотороботою «Морські мрії». Керівник: Сирова В.А.