Індивідуальний письмовий твір «Майбутнє моєї громади»

Самоврядування – це не лише сільські, селищні, міські ради чи депутати місцевих рад. Це ми з вами – мешканці громад. Від кожного з нас залежить розвиток наших населених пунктів, наш добробут.

У березні 2018 року учні 11-х класів освітніх закладів району взяли активну участь у конкурсі, започаткованому Благодійною організацією «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області». Конкурс проводиться за темою: «Майбутнє моєї громади». До участі у конкурсі на адресу Фонду надіслано 180 учнівських робіт.

Про результати конкурсу та нагородження переможців Фонд повідомить додатково після 1 квітня 2018 року.

У кожному освітньому закладі та в районі загалом будуть визначені переможці, яких очікують призи від Благодійного фонду.