Підвищення професійної компетентності вчителів хімії, біології, екології та природознавства

З метою підвищення  професійної компетентності вчителів хімії, біології, екології та природознавства та  забезпечення збереження здоров'я дітей в умовах нових Державних стандартів 22.03.2018 на базі ХНПУ ім. Г.С.Сковороди  відбувся науково-практичний семінар вчителів хімії, біології, екології та природознавства закладів  освіти району на тему «Науково-організаційні засади інклюзивної освіти учнів з особливими освітніми потребами за участі Бойчука Ю.Д., доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри здоров’я людини і корекційної освіти, Голуб Н.М., кандидата педагогічних наук, доцента кафедри здоров’я людини і корекційної освіти, Галій А.І., кандидата біологічних наук, доцента кафедри здоров’я людини і корекційної освіти та інших.