Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Районне методичне об’єднання вчителів музичного мистецтва

  

   28 листопада 2018 року на базі Дергачівського НВК № 1 відбулося засідання РМО вчителів музичного мистецтва з теми          « Мистецтво – унікальне джерело естетичного виховання учня Нової української школи»
Учні першого класу показали мюзикл «Осінь на городі». В яскравих костюмах діти, що перевтілились в «овочі і фрукти», демонстрували свої творчі вміння в піснях, танцях та віршах. Вчителі з задоволенням спостерігали за грою маленьких акторів, які чудово виконували свої ролі. Зал прикрашали красиві декорації.
   На уроках мистецтва першокласники виліпили з пластиліну героїв мюзиклу та з допомогою батьків змонтували справжній мультфільм «Ходить гарбуз по городу».
   Готуючись до районного методичного об`єднання, вчитель музичного мистецтва Островерх А.О. та вчитель початкових класів Камардіна В.А. надали можливість дітям проявити себе в різних видах мистецтва (література, хореографія, музичне та образотворче мистецтво). Адже інтегроване навчання лежить в основі нових підходів до освіти.« повернутися до списку новин