Дофорумні методичні заходи «Вдосконалення професійної майстерності педагогів Нової української школи»

29 серпня в актовій залі КЗ «Дергачівськкий ліцей № 3»  пройшли  дофорумні  методичні заходи «Вдосконалення професійної майстерності педагогів Нової української школи» у формі роботи методичних студій керівників РМО і районних методичних об’єднань педагогічних працівників.

Учасниками були підведені підсумки роботи за минулий навчальний рік, проаналізовані результати ДПА   учнів 11   класів, ЗНО – 2018 випускників, спланована робота на новий навчальний рік. Педагоги ознайомилися з методичними рекомендаціями щодо викладання навчальних предметів у 2018/2019 н.р. Вчитель правознавства О. Іванченко повідомила про формування громадянської компетентності на уроках громадянської освіти. Вчитель початкових класів В. Камардіна провела тематичний івент з інтеграції, практичний психолог О. Вінник – тренінгові вправи.

Вітаємо педагогічних працівників з новим навчальним роком і стартом реформи 12 – річної Нової української школи!