Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

До уваги учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ

16 та 17 лютого 2019 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» відбудеться ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за таким графіком:

16 лютого 2019 року (Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» (м. Харків, вул. Скрипника, 14)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділеннях «Комп’ютерні науки», «Науки про Землю» (секція «Геологія, геохімія та мінералогія»).

17 лютого 2019 року (головний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (м. Харків, майдан Свободи, 4)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділенні «Фізика і астрономія».

17 лютого 2019 року (Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» (м. Харків, вул. Скрипника, 14)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділеннях «Хімія та біологія (секції: «Медицина», «Зоологія, ботаніка»), «Екологія та аграрні науки» (секції: «Агрономія», «Ветеринарія та зоотехнія»).

Захищатимуть власні наукові дослідження 164 учні закладів освіти  м. Харкова й області.