Районний етап фестивалю ораторського мистецтва у 2018/2019 навчальному році серед учнів 10-11 класів під гаслом «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М. Адаменко)»

9 жовтня 2018 року у залі Дергачівського Будинку культури відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва у 2018/2019 навчальному році серед учнів 10-11 класів під гаслом «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М. Адаменко)».

У фестивалі взяли участь 17 учасників із закладів загальної середньої освіти району. Виступали конкурсанти українською мовою. Їх виступи оцінювалися за певними критеріями:

• повнота розкриття теми;
  • володіння аудиторією;
  • культура мовлення та красномовність;
  • оригінальність тексту виступу;
  • ть форми виступу;
  • дотримання встановленого регламенту.

Начальник управління освіти, культури і туризму Наталія Андріївна Давидова відзначила високий рівень підготовки конкурсантів. Всі учасникам була висловлена подяка Управління.

Кращими стали:

І місце – Нгуєн Хиу Хой, Безруківський ліцей