Відбувся перший модуль тренінгу для фахівців інклюзивного навчання

05 квітня в управлінні освіти, культури і туризму Дергачівської райдержадміністрації відбувся перший модуль тренінгу для фахівців інклюзивного навчання. Тема першого модулю «Вчитель інклюзивного класу як обличчя нової української школи. Обов’язки та компетенції вчителя. Попередження професійного вигорання».

Це перший з чотирьох тренінгів, що будуть проходити на базі управління освіти, культури і туризму протягом квітня. У тренінгу беруть участь вчителі/вихователі інклюзивних класів/груп, психологи, соціальні педагоги, заступники з навчально-виховної роботи навчальних закладів, де введені інклюзивні класи, також педагоги з Золочівського району.

Тренінги проводяться тренерами Спеціалізованого центру для дітей з особливостями розвитку «Ладо».