I (районний) етап XI Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров`я»

25 травня 2018 року відбувся I (районний) етап XI Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров`я» на базі Солоницівської  загальноосвітньої  школи I-III ступенів №2. У рамках цього фестивалю пройшли 2 конкурси:

• виступ літературно-музичних міні-композицій
  • конкурс соціальної реклами

Переможцями конкурсу Виступ літературно-музичних міні-композиціях стали команда «МОЗ» учні Солоницівської загальноосвітньої  школи I-III ступенів №2 та команда «SMILE» Подвірського навчально -виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад».

2 місце посіла команда «Вітамін» Вільшанської загальноосвітньої  школи I-III ступенів.

Переможцями конкурсу соціальної реклами стали Овганісян Гарік та Дуднік Марія, учні    Солоницівської  загальноосвітньої  школи I-III ступенів №2

2 місце вибороли учні Токарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад» Данилів Валерія, Руда Софія, Шворак Наталія

3 місце посіли учні Цупівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад»  Істоміна Діана та Рябовол Руслан.

Зустріч команд пройшла в дружній творчій  атмосфері. Гарні враження та веселий настрій залишилися у всіх учасників та організаторів фестивалю.