Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Реєстрація педагогічних працівників для участі в пілотній сертифікації

  

  15 січня 2019 року, о 15.00 розпочалася  реєстрація педагогічних працівників для участі в сертифікації, яка триватиме до 1 лютого 2019 року.

   Звертаємо увагу, що проходження сертифікації є добровільним, реєстрація для участі в ній відбувається виключно за ініціативою та бажанням педагогічного працівника. Наказом Міністерства освіти і науки України визначено гарантовану, але необов’язкову кількість місць для вчителів початкової школи з кожного регіону України, які зможуть взяти участь у сертифікації. Кількість місць у різних областях варіюється від 15 до 71. З огляду на це, радимо зважити свої наміри і не зволікати з реєстрацією.

  Увага! Просимо не створювати реєстраційної картки, якщо: 1) не плануєте брати участь у пілоті; 2) не плануєте завершити процедуру реєстрації надсиланням документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

  Докладна інформація про процедуру реєстрації, а також спеціальний сервіс для створення реєстраційної картки-заяви учасника сертифікації  — у рубриці «Сертифікація педагогічних працівників (незалежне тестування)».« повернутися до списку новин