Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Семінар вихователів закладів дошкільної освіти Дергачівського району за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»

   25 квітня 2018 року на базі Дергачівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Сонечко» Дергачівської міської ради Харківської області відбувся тренінг вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» (тривалість 4 години).

   На семінарі було присутніх 15 педагогічних працівників. Серед них були: вихователі-методисти, вчитель-логопед, вихователі середніх груп, заступник директора з навчально-виховної роботи.

   Практичний психолог закладу для знайомства розпочав семінар грою «Чарівний клубочок». Завдяки цій грі всі учасники мали змогу ближче познайомитись, дізнатися про інтереси один одного та налаштуватися на плідну роботу. Протягом семінару були використані ігри:

  • Гра з м’ячом «Назви лагідно»;
  • Руханка  «Австралійський дощ»

   Тренером Рудич О.І. була проведена презентація програми «Впевнений старт», «Книга вихователя», «Книга дошкільника», «Альбом художньо-творчої діяльності»,  «Книга для батьків». Всі учасники семінару мали змогу ознайомитися з друкованим програмно-методичним комплексом та оцінити його переваги та недоліки.

   За підсумками слухачів семінару захід проведений на належному рівні.« повернутися до списку новин