Про набір школярів за програмою «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX)

Управління освіти, культури і туризму повідомляє, що  організація Американські Ради з міжнародної освіти ACTR/ACCELS (American Councils), яка фінансується Державним департаментом США за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні протягом осіннього періоду 2018 року проводитиме набір школярів за програмою «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) на 2019/2020 навчальний рік.

До участі в програмі запрошуються учні 8 – 10-х класів, які народилися в період з 01 січня 2002 року до 15 липня 2004 року та володіють англійською мовою на достатньому рівні.

Детальну інформацію про час проведення відбіркових турів розміщено на веб-сайті Американських Рад за посиланням: www.americancouncils.org.ua.