Відбулося нагородження переможців та лауреатів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

В межах всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» дев’ять творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми професійними надбаннями, педагогів закладів освіти Дергачівського, Богодухівського, Краснокутського, Золочівського районів змагались за почесне звання переможця І (зонального) туру Конкурсу. Випробування для конкурсантів відбувались у чотирьох номінаціях: на Богодухівщині визначали кращого вчителя географії, Дергачівщина об’єднала найкращих викладачів предметів «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», а серед учителів початкових класів – найкомпетентнішого у номінації «Вчитель інклюзивного класу».

Протягом двох тижнів учасники проходили конкурсні випробування: тестування з фахової майстерності, демонстрували володіння методикою викладання предмета, проводили уроки, презентували власні навчальні проекти. Так, вміння застосовувати знання з основ інклюзивної освіти та особливості роботи в інклюзивних класах представили учителі початкової школи. Інтерактивні методи, спрямовані на формування та розвиток здоров’язбережувальної компетенції учнів презентували вчителі предмета «Основи здоров’я». Картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси для пошуку, інтерпретації і демонстрації географічних даних використовували вчителі географії. Номінація ж «Захист Вітчизни» об’єднала сильних духом і фізично підготовлених педагогів, які знають як сформувати готовність юнаків до захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Найкращі представники своєї професії – переможці І (зонального) туру на Дергачівщині: Дмитрук В.Г. (учитель предмета «Захист Вітчизни» КЗ «Токарівський ліцей»), Лупівовк В.В. (учитель початкових класів КЗ «Слатинський ліцей»), Колодько Н.О. (учитель предмета «Основи здоров’я» Золочівського ліцею №2), та лауреати: Линкова Л.А. (учитель предмета «Основи здоров’я» КЗ «Великопроходівський ліцей»), Колісник О.С. (учитель Золочівського ліцею №3) були нагороджені дипломами та сувенірами.

Переможці І (зонального) туру традиційно зустрінуться у січні у ІІ (регіональному) турі Конкурсу, який буде проходити у м. Харків.

Щиросердно вітаємо переможців та зичимо їм особистих гараздів та нових професійних перемог!