Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Триває ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ

02 та 03 лютого 2019 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»  відбудеться ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  України за таким графіком:

02 лютого 2019 року (північний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (м. Харків, майдан Свободи, 6)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділенні «Філософія та суспільствознавство» (секції: «Філософія», «Педагогіка», «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»).

02 лютого 2019 року (Харківський національний автомобільно-дорожній університет (м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 25)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділенні «Технічні науки».

03 лютого 2019 року (головний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (м. Харків, майдан Свободи, 4)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділенні «Науки про Землю» (секції: «Географія та ландшафтознавство», «Кліматологія та метеорологія», «Гідрологія»).

03 лютого 2019 року (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (м. Харків, проспект Науки, 9-а)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділенні «Економіка» (секції: «Економічна теорія та історія економічної думки», «Мікроекономіка та макроекономіка», «Фінанси, грошовий обіг і кредит»).

03 лютого 2019 року (Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» (м. Харків, вул. Скрипника, 14)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділеннях «Хімія та біологія» (секції: «Валеологія», «Біологія людини», «Психологія»); «Екологія та аграрні науки» (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»).

Захищатимуть власні дослідження  юні науковці закладів освіти Дергачівського району.