Відділ освіти Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

«Академія управлінської майстерності»

Відбулась «Академія управлінської майстерності»

11 квітня 2018 року лідери Дергачівського району відвідали Школу розвитку лідерів учнівського самоврядування «Академія управлінської майстерності», яка проходила у стінах Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Дергачівський район представляли Шевченко Анастасія, Браславець Софія, Мушинський Артем та Котов В’ячеслав – лідери шкільного осередку АСОУ Солоницівського колегіуму та Нежальський Олексій,  лідер шкільного осередку «Сонце» Безруківського НВК. Молодь мала змогу прослухати лекції з виховання лідерських навичок та державного управління, а також взяти участь у панельній дискусії із різноманітних актуальних питань сьогодення. А координатори учнівського самоврядування відвідали тренінг, присвячений проблемі конфліктів у сучасному світі та способам їх вирішення. Представники Дергачівського району виявили себе як талановиті оратори та цікаві опоненти.