План заходів в закладах загальної середньої освіти Дергачівського району щодо відзначення Дня Соборності України, 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної Республіки (22 січня) та Дня пам’ят

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та Дня пам’яті Героїв Крут в закладах загальної освіти проводяться такі заходи.

План заходів

в закладах загальної середньої освіти Дергачівського району

щодо відзначення  Дня Соборності України,

та Дня пам’яті Героїв Крут (29 січня)

Назва заходу

Дата проведення

Відповідальні

1.

Провести години спілкування «Соборна Україна – одвічна мрія народу».

2.

Організувати та провести уроки історії України «Історичне значення об’єднання Української Народної Республіки                                    і Західноукраїнської Народної Республіки».

4.

Організувати проведення в навчальних закладах учнівських конференцій «Ідея Соборності України: минуле, сучасне, майбутнє».

5.

Оформити в шкільних бібліотеках, музеях закладів освіти тематичних виставок художньої літератури та історичних документів, експозицій «22 січня – День Соборності України».

6.

Провести бесіди «Подвиги Героїв Крут: погляд із сьогодення», уроки пам’яті «Бій під Крутами. Як це було».

25-29.01.2019

7.

Оформити в шкільних бібліотеках, музеях закладів освіти тематичних виставок художньої літератури та історичних документів, експозицій «Героїчні сторінки              в історії українського народу».

25-29.01.2019