Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Колегія управління освіти, культури і туризму

Порядок денний:

  1. Про виконання плану роботи відділу освіти Управління на 2018 рік (К. Скрипка, заступник начальника управління – заступник відділу освіти, Р. Запорожський, начальник служби             ценралізованого господарського обслуговування).
  2. Про схвалення плану роботи відділу освіти Управління на 2019 рік (К.Скрипка,заступник начальника   управління – заступник відділу освіти)
  3. Про стан роботи з контрольними документами, розпорядчими та дорученнями голови Дергачівської районної державної адміністрації (О. Чуйко, методист служби кадроввого забезпечення  та зв’язків з громадськістю ІМЦ)
  4. Про стан роботи закладів позашкільної освіти у 2018 році (О. Данилюк, методист ІМЦ,  Лещенко, директор ДЮСШ)
  5. Про стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти району у 2018 році (Ю. Ткаченко, інженер з охорони праці, Л. Поставнича, методист ІМЦ).
  6. Про виконання плану роботи відділу культури і туризму Управління на 2018 рік (Н. Маслій, головний спеціаліст відділу культури і туризму).
  7. Про виконання програми розвитку культури і туризму у Дергачівському районі на 2014-2018 роки (Я. Ігнатьєва, начальник відділу  культури і туризму)
  8. Про схвалення програми розвитку культури і туризму у Дергачівському районі на 2019-2023 роки (Я. Ігнатьєва, начальник відділу культури і туризму).
  9. Про затвердження плану роботи колегії управління на 2019 рік (К. Скрипка, заступник начальника управління – начальник відділу освіти)
  10. Про виконання рішень попередніх засідань (Т. Деменко, секретар колегії).


« повернутися до списку новин