Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Завтра - ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ

29 січня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» відбудеться ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  України за таким графіком:

29 січня 2019 року (Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» (м. Харків, вул. Скрипника, 14)):

08.00 –08.45 – реєстрація учасників;

09.00 – 12.00 – написання контрольної роботи з англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови.

Контрольні роботи з іноземних мов виконають 55 учнів закладів освіти м. Харкова й області.